رآگهی
رآگهی

راگهی

راگهی از سال 1398 با هدف خرید و فروش بدون واسطه‌ی آنلاین آغاز به کار کرد. راگهی از عبارت «راه آگهی» گرفته شده‌است و سعی بر آن دارد تا راهی جدید برای آگهی‌های اینترنتی و مجازی باشد.

نیازمندی‌های ریز و درشت شما روی راگهی
در راگهی به آسانی می‌توانید نیازمندی‌هایتان را بر اساس محله دسته‌بندی کنید و نزدیک‌ترین‌ها را بیابید.

برای قرار دادنِ آگهی‌های خود در راگهی
شهرتان را مشخص نمایید، علامت «+ ارسال آگهی رایگان» را انتخاب کنید و آنگاه آگهی‌تان را بفرستید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است. شما می‌توانید برای کالا یا خدمات‌تان عکسی نیز انتخاب کنید.

به این ترتیب میلیون‌ها کاربران راگهی به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی شما را راحت‌تر خواهند یافت.

خرید و فروش بی‌واسطه
در راگهی کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما دیوار هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

صاحب امتیاز راگهی
وب‌سایت راگهی متعلق به شرکت آریا رایمند جاوید به شناسه ملی « ۱۴۰۰۹۰۱۹۷۰۶» می‌باشد. این شرکت در تهران، محله آرارات، خیابان دانش دوست، خیابان دانشور شرقی، پلاک ۲۸، طبقه همکف، واحد ۱ مستقر می‌باشد. شما می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۶۲۹۰۷۲ با ما در تماس باشید و ما را از نظرات خود مطلع کنید.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/apitir/ragahi.com/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/apitir/ragahi.com/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110