رآگهی
رآگهی

جستجو و فیلتر


چگونه آگهی مورد نظر خود را پیدا کنم؟

شما می‌توانید کالا یا خدمت مورد نظر خود را به چند روش مختلف جستجو نمایید. جستجوهای شما محدود به همان شهری است که از ابتدا آن را در صفحه ورود انتخاب نموده‌اید و برای جستجو در سایر شهرها باید شهر دیگری را انتخاب کرده و مجددا نسبت به جستجوی خود اقدام نمایید. در نوار بالا و پایین برنامه می‌توانید شهر انتخابی خود را مشاهده نمایید. در صورت تمایل می‌توانید به کمک سیستم مکان‌یابی و به صورت خودکار، شهر خود را انتخاب کنید.

جستجو از طریق نوار جستجوی بالای صفحه

هنگامی که واژه مورد نظر خود را در کادر بالای صفحه می‌نویسید راگهی به شما پیشنهادهایی مشابه با محصول یا خدمت مورد نظر شما در دسته‌بندی‌های مختلف ارائه می‌دهد. در صورتی ­که از پیشنهادها استفاده نمایید جستجوی شما محدود به همان دسته‌بندی خاص که به شما پیشنهاد داده شده است می‌شود، در غیر اینصورت اگر پس از نوشتن واژه موردنظر بر روی علامت جستجو (ذره‌بین) در پایین سمت راست ‌صفحه‌کلید خود بزنید محصول یا خدمت مورد نظر شما در تمام دسته‌بندی‌ها مورد جستجو قرار می‌گیرد. برای مثال هنگامی که ما واژه «بدون» را جستجو نماییم راگهی پیشنهادهایی از دسته‌بندی سواری و جواهرات را به ما ارائه می‌دهد که می‌توانیم از آن‌ها انتخاب نماییم و درصورتیکه منظور ما با پیشنهادهای  متفاوت باشد بر روی علامت جستجو در گوشه پایین سمت راست صفحه‌کلید کلیک کرده تا در تمامی آگهی‌های راگهی واژه مورد نظر خود را جستجو نماییم.

 

جستجو در محبوب‌ترین دسته‌ها

در دسته‌بندی‌ها و صفحات مختلف، لیستی از محبوب‌ترین دسته‌بندی‌ها و جستجوها که بر اساس الگوریتم خاصی تهیه شده است در زیر نوار جستجو به شما نمایش داده می‌شود. با این روش شما به سادگی می‌توانید با انتخاب این گزینه‌ها وارد دسته‌بندی آن شوید و کالاهای موجود در آن دسته‌بندی خاص را مشاهده نمایید. درصد بالایی از کاربران این موارد را مشاهده و جستجو کرده‌اند. در عکس زیر این گزینه‌ها (اجاره آپارتمان، استخدام و بازاریابی و …) را در زیر نوار جستجو مشاهده می‌کنید که با کشیدن نوار به سمت راست و چپ گزینه‌های بیشتری به شما نمایش داده می‌شود. برای مثال، شما با انتخاب گزینه “اجاره آپارتمان”، به صفحه مربوط به آگهی‌های اجاره آپارتمان در شهر خود هدایت خواهید شد.

 

جستجو در دسته‌بندی‌ها

همچنین شما می‌توانید با استفاده از گزینه “دسته‌ها” در نواربالا یا  پایین صفحه، دسته‌بندی مورد نظر خود را انتخاب کرده و آگهی‌های مورد نظر خود را مشاهده نمایید. هر کدام از این دسته‌ها به زیردسته‌هایی تقسیم می‌شوند که انتخاب هر چه دقیق‌تر زیردسته‌ها به شما کمک می‌کند تا آگهی‌های مرتبط‌تری را مشاهده نمایید.

در تمام روش‌های بالا می‌توان جستجو را دقیق‌تر انجام داد، برای مثال مواردی مانند میزان کارکرد، مدل و برند در انتخاب خودرو و مواردی مانند متراژ و تعداد اتاق در انتخاب خانه حائز اهمیت است که این موارد را می‌توان فیلتر کرد تا جستجوی ما صرفا مختص به فیلترهای انتخابی ما گردد. برای آموزش فیلتر به بخش «فیلتر کردن یعنی چه؟» مراجعه نمایید.

در هر مرحله می‌توانید با کلیک بر روی فلش به سمت راست در کنار نوار جستجو به بخش قبل برگردید و با تکرار آن می‌توانید به صفحه اول برسید.

فیلتر کردن یعنی چه؟

اگر قصد دارید جستجوی خود را دقیق‌تر انجام دهید و یک سری فاکتورها را نیز در آن دخیل کنید از قسمت فیلتر می‌توانید استفاده نمایید. برای مثال برای خرید خودرو فاکتورهایی مثل برند خودرو، کارکرد و سال ساخت و برای خانه فاکتورهایی مثل تعداد اتاق، متراژ و محدوده اهمیت دارند که با محدود کردن این عوامل به نتایجی خواهیم رسید که مورد علاقه ما هستند، در این حالت تصمیم‌گیری ساده‌تر و گزینه‌­های انتخابی محدودتر خواهند شد.

در تمامی صفحات راگهی در قسمت پایینی نوار جستجو، گزینه “فیلترها” مشاهده می‌شود که برای فیلتر کردن آگهی‌ها از آن استفاده می‌کنیم. با کلیک بر روی آن صفحه جدیدی برای شما باز می‌شود که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود موارد را پر کنید و با زدن گزینه اعمال فیلتر، آگهی‌های مورد نظر خود را مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید با توجه به دسته‌بندی که در آن قرار دارید و یا انتخاب می‌نمایید، گزینه‌های متفاوتی جهت فیلتر کردن آگهی‌ها برای شما به نمایش درخواهد آمد. برای مثال در دسته‌ی فروش مسکونی با فیلترهای زیر روبرو می‌شویم:

هم‌چنین زمانی‌ که در دسته‌ی خودرو سواری هستیم، فیلترهای زیر را مشاهده می‌کنیم:

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، تعدادی از فیلترهای مربوط به خودرو پر شده‌اند. شما می‌توانید پس از پر کردن هر فیلتر، با کلیک مجدد بر روی گزینه مربوط به آن فیلتر، مقادیر قرار داده شده در آن را حذف کنید و یا مجددا مقادیر جدیدی را وارد نمایید. هم‌چنین می‌توانید با انتخاب گزینه “حذف فیلترها” از قسمت بالا و چپ صفحه، تمامی فیلترهای انتخاب‌شده را حذف نمایید و فیلترهای جدیدی را انتخاب کنید. زمانی که گزینه اعمال را می‌زنید لیستی از آگهی‌ها با توجه به فیلترهای انتخابی برای شما طبق عکس زیر به نمایش درخواهد آمد. همچنین مقادیر و فیلترهای انتخاب شده را نیز می‌توانید در زیر نوار جستجو مشاهده نمایید.

همچنین در هر دسته‌بندی پرکاربردترین فیلترها در زیر نوار جستجو نمایش داده می‌شود که می‌توانید جهت سهولت جستجو از آن‌های نیز استفاده نمایید. به عنوان مثال مطابق تصویر زیر، در دسته‌بندی خودرو امکان تعیین قیمت، سال ساخت و … در زیر نوار جستجو ارائه شده است.

جستجوهای شما محدود به همان شهری است که از ابتدا آن را در تنظیمات خود انتخاب نموده‌اید و برای جستجو در سایر شهرها باید شهر دیگری را انتخاب کرده و مجددا نسبت به جستجوی خود اقدام نمایید. در نوار پایین برنامه سمت راست می‌توانید شهر انتخابی خود را مشاهده نمایید و برای تغییر شهر خود باید به بخش “راگهی من، تنظیمات، شهر من” رفته و شهر خود را تغییر دهید.

پرداخت

تعرفه خدمات راگهی

تعرفه امکانات مختلف راگهی مانند نردبان، فوری، تمدید و … را می‌توانید به تفکیک دسته‌بندی و شهر در ادامه مشاهده کنید.

چگونه می‌توانم در سایت راگهی پرداخت انجام دهم؟

از طریق 3 پلتفرم وبسایت، برنامه گوشی موبایل با سیستم عامل اندروید و iOS قابل دسترس و استفاده است. نحوه پرداخت بر روی وبسایت و گوشی‌ها با سیستم عامل iOS مشابه می‌باشد ولی پرداخت بر روی گوشی‌ها با سیستم عامل اندروید متفاوت است و از طریق درگاه‌های بانکی برنامه کافه‌بازار و یا اعتبار کافه‌بازاری شما انجام می‌شود. 

شرایط و قوانین

قوانین ثبت آگهی در راگهی چیست؟

چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، راگهی فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 5 مورد باشد، راگهی به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید. در دو فرض اخیر راگهی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد.

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در راگهی تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.

 • مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
 • هرگونه محتوای مندرج در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه،
 • ناقض حریم شخصی افراد،
 • استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی مانند: ویژه، رند، مفت، ارزان، زیر قیمت، استثنائی، حراج و موارد مشابه،
 • درج قیمت در عنوان آگهی،
 • هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
 • استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند،
 • استفاده از حروف انگلیسی برای نوشتن عبارات فارسی (اصطلاحا فینگلیش): استفاده از زبان انگلیسی برای نوشتن کلمات غیرفارسی و برندها و یا ثبت آگهی به زبان انگلیسی مانعی ندارد،
 • هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،
 • برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN و خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن، راه اندازی ماهواره یا اینترنت ماهواره‌ای،
 • ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک،
 • فروش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض «قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان»،
 • هر گونه اجاره و فروش فیلم یا موسیقی،
 • شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،
 • هر شکلی از شرط‌بندی (با جایزه یا بدون جایزه)،
 • هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن،
 • کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر، سیگار یا ترک اعتیاد،
 • خدمات مرتبط با همسریابی، دوست‌یابی، مشاوره خانوادگی،
 • آگهی‌هایِ محرمیت، صیغه و ازدواج به جز دفاتر ثبت ازدواج،
 • فروش فاکتور و پیش فاکتور برای اخذ وام، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن،
 • خرید و فروش اعضای بدن، مانند:‌ «کلیه»،
 • پیش‌پرداخت برای معامله‌های از راه دور،
 • درج شماره حساب در متن آگهی،
 • خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،
 • معرفی سایت‌، کالا یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با راگهی را دارند،
 • خرید و فروش حیوانات، پرندگان و خزندگان وحشی و گوشت‌خوار،
 • درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز،
 • ارسال مجدد یک آگهی‌‌ که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت سپری نشده باشد،
 • آگهی‌های فروش سیم کارت که شماره­‌ی آن در عنوانِ آگهی درج نشده باشد،
 • هرگونه اشاره کسب و کارها به شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و یا اینستاگرام در بخش توضیحات به جز در دسته‌بندی خدمات،
 • درج سامانه پیامکی در متن آگهی.

 هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و راگهی در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

شرایط ثبت آگهی در راگهی چیست؟

به منظور بهبود تجربه‌ی کاربری، شرایط زیر برای ثبت آگهی در راگهی وضع شده‌اند. رعایت این موارد، علاوه بر افزایش رضایت کاربران، منجر به اثربخشی هرچه بیشتر آگهی‌ها نیز می‌گردد.

 • آگهی منتشر شده به مدت یک ماه بر روی راگهی  باقی می‌ماند و در صورت عدم تمدید، آگهی منقضی شده و از روی راگهی  پاک می‌شود.
 • در صورت حذف آگهی، پس از گذشت ۲۴ ساعت از حذف، امکان ثبت آگهی مشابه فراهم می‌گردد.
 • هر کاربر مجاز به ثبت حداکثر سه آگهی در روز می‌باشد.
 • هر آگهی تنها در یک شهر قابل انتشار است.
 • هر آگهی می‌بایست نشان‌دهنده یک نوع کالا یا خدمت باشد.
 • آگهی‌های «درخواستی»، برای کاربرانی نمایش داده می‌شود که فیلتر نمایش آگهی درخواستی را انتخاب کنند.
 • آگهی ثبت شده از طریق برنامه‌‌ی اندروید و iOS راگهی ، هم بر روی وبسایت راگهی  منتشر شده و هم از طریق موتور‌های جستجو (مانند گوگل) قابل مشاهده و دسترسی است.
 • پس از ثبت و انتشار آگهی، امکان ویرایش اطلاعات تماس مانند ایمیل و شماره تماس و همچنین دسته‌بندی آگهی و شهر وجود ندارد.

توجه داشته باشید که ممکن است به یکی از دلایل بالا موفق به ثبت آگهی نشوید و یا پس از ثبت، آگهی شما در فرآیند انتشار حذف شده باشد. برای کسب اطلاعات بیشترمی‌توانید مقاله «چرا آگهی من حذف شده است؟» را مطالعه نمایید.

دلایل حذف آگهی

 

چرا آگهی من حذف شده است؟

آگهی‌هایی که در راگهی  ثبت می‌شوند به چند دلیل ممکن است از راگهی  حذف شوند. در این قسمت سعی داریم این دلایل را در مراحل مختلف توضیح دهیم تا با آگاهی کامل از این موارد از حذف آگهی خود جلوگیری نمایید.

حذف آگهی قبل از انتشار در راگهی :

پس از ثبت آگهی در راگهی  و وارد کردن کد تأییدی که برای شماره همراه ثبت شده در آگهی ارسال شده است، آگهی شما وارد مرحله انتشار می‌گردد که این مرحله ممکن است حداکثر تا 8 ساعت بطول انجامد. در صورتی که شما شرایط مربوط به ثبت آگهی را بطور کامل رعایت کرده باشید، آگهی شما در راگهی  منتشر می‌گردد در غیر اینصورت آگهی شما از لیست آگهی‌های من حذف شده و در راگهی  منتشر نمی‌شود. در مقاله «پرتکرارترین دلایل حذف آگهی کدامند؟» می‌توانید این دلایل را بطور کامل مطالعه نمایید.

حذف آگهی پس از انتشار در راگهی :

آگهی شما پس از منتشر شدن در راگهی   به دلایل مختلفی ممکن است حذف شود که در این بخش به طور کامل این دلایل را بررسی می‌کنیم:

 • منقضی شدن آگهی

هر آگهی به مدت یک ماه بر روی راگهی باقی می‌ماند و پیش از منقضی شدن آن باید نسبت به تمدید آگهی اقدام نمایید. از صفحه «چگونه آگهی خود را ارتقا دهم؟» می‌توانید اطلاعات لازم جهت تمدید آگهی خود را بدست آورید.

 • حذف به دلیل گزارش کاربران

در صورتی که آگهی شما توسط تعداد زیادی از کاربران گزارش شود، آگهی شما از روی راگهی  حذف می‌گردد. از طریق صفحه «می‌خواهم یک آگهی را گزارش» کنم می‌توانید با فرآیند گزارش آگهی آشنا شوید. 

 • حذف پس از ویرایش آگهی

پس از آنکه آگهی خود را ویرایش کردید، آگهی شما مجددا وارد مرحله انتشار می‌شود و با توجه به تغییرات اعمال شده از جانب شما آگهی ممکن است مجددا توسط دلایلی که در همین صفحه بالاتر در بخش حذف آگهی قبل از انتشاردر راگهی  توضیح داده شد، حذف گردد.

اگر هیچ کدام از دلایل بالا برای آگهی شما صادق نبود و یا آگهی‌تان به دلیل دیگری حذف شده بود، این موضوع را از طریق گزینه «ارتباط با پشتیبانی» در پایین صفحه با ما مطرح نمایید.راگهی 

انتقاد و پیشنهاد

در صورتی که پیشنهادی برای بهبود امکانات موجود در راگهی  و یا اضافه نمودن امکانات و گزینه‌های جدید در ذهن‌تان دارید، خوشحال می‌شویم ایده­‌ها و پیشنهادهای خود را با زدن دکمه «ارتباط با پشتیبانی» و انتخاب یکی از راه‌های ایمیل و یا تلفن تماس پشتیبانی، با ما درمیان بگذارید. به شما اطمینان می‌دهیم مطالب شما به طور کامل انتقال داده شده و در صورت تأیید توسط تیم‌های فنی و اجرایی برای اجرا در نسخه‌های بعدی مدنظر قرار خواهند گرفت.

 

آموزش ویدئویی

مجموعه ای از ویدئوهای آموزشی را میتوانید در قسمت زیر مشاهده نمایید :

سؤالات پر تکرار

چگونه آگهی خود را حذف کنم؟

شما می‌توانید آگهی خود را که در صف بررسی می‌باشد و یا بر روی راگهی  منتشر شده است، در هر زمانی حذف نمایید. برای حذف آگهی خود از قسمت «راگهی من» وارد “آگهی‌های من” شده و سپس آگهی‌ مورد نظر خود را که قصد حذف آن را دارید را انتخاب نمایید، صفحه‌ای مانند صفحه زیر به شما نمایش داده خواهد شد.

در این قسمت گزینه حذف را انتخاب کرده و پس از انتخاب دلیل خود اقدام به حذف آگهی خود نمایید.

 

راهنمای خرید امن
معاملهٔ حضوری؛ امن‌ترین راه معامله

معامله و پرداخت حضوری: امن‌ترین و بهترین راه خرید، معاملهٔ حضوری است. یعنی خریدار در ملاقات حضوری با فروشنده، کالا را ببیند، بررسی کند و همان زمان مبلغ را پرداخت نماید. هرگز بعد از تحویل کالا یا خدمات، پرداخت مبلغ را به زمان دیگری موکول نکنید.

مکان امن: برای معاملهٔ حضوری، مکان‌های عمومی و شلوغ مانند شعب بانک و کلانتری‌ها مناسب هستند.

شواهد معامله: بهتر است هنگام خرید کالا، رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.

نکات مهم در انتقال وجه:

پرداخت نقدی: بهتر است پرداخت مبلغ به صورت نقدی باشد.

پرداخت اینترنتی و کارت به کارت: در صورت پرداخت اینترنتی یا کارت به کارت، به دیدن رسید پرداخت اکتفا نکنید. قبل از تحویل کالا، شخصاً از وارد شدن مبلغ به حسابتان مطمئن شوید.

چک و سفته: چک و سفته ممکن است نقد نشوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به قوانین رسمی چک رجوع کنید.

چک رمزدار بانکی: در صورت دریافت چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مورد نظر، از اصالت آن مطمئن شوید.

نکات مهم پیش از معامله:

بیعانه ندهید: هرگز پیش از دریافت کالا، هزینه‌ای تحت عنوان بیعانه، شیرینی، رزرو و… پرداخت نکنید. در صورتی که فروشنده از شما درخواست بیعانه کرد، لطفاً مورد را از طریق «گزارش مشکل آگهی» به راگهی اطلاع دهید.

ذخیرهٔ اطلاعات: اطلاعات فروشنده و آگهی را حتماً ذخیره کنید تا در صورت نیاز، دسترسی سریع داشته باشید.

امنیت در ملاقات: اگر می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید بپردازید یا کالای گران قیمتی را با خود حمل کنید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً کسی همراه شما باشد. در غیر این صورت، فردی را در جریان جزئیات مکان و زمان ملاقات و مشخصات طرف مقابل بگذارید.

درخواست فاکتور خرید: در مورد برخی کالاها مثل طلا و جواهر، بهتر است از فروشنده بخواهید فاکتور خرید را به همراه داشته باشد.

درخواست بسته‌بندی اولیه: برای خرید وسایل الکترونیکی (مانند گوشی موبایل، تبلت، لپتاپ و …)، بهتر است از فروشنده بخواهید بسته‌بندی اولیه کالا را نیز ارائه کند.

مدارک مالکیت و شناسایی کالا: در معاملات خودرو، بررسی تمام مدارک مالکیت و شناسایی خودرو الزامی است. تجربه نشان داده است خودروهایی که با تفویض وکالت‌های مکرر مورد معامله قرار می گیرند، مشکوک هستند.

پرهیز از مزاحمت: دادن اطلاعات شخصی که نامربوط به معامله است، فقط احتمال مزاحمت را بالا می برد.

امکان معاملهٔ حضوری وجود ندارد؟ دقت کنید:

اطمینان از کالا: قبل از دیدن کالا و بررسی مشخصات مورد نظرتان، پرداخت نکنید.

دریافت مبلغ: برای پیگیری واریز مبلغ، حتماً حساب خود را چک کنید و به تصویر فیش پرداختی و رسید پرداخت اینترنتی اعتماد نکنید.

تصاویر و اطلاعات کالا: از فروشنده بخواهید تصاویر واضح و اطلاعات کافی از کالا را در اختیار شما بگذارد. چت راگهی ، امکانات لازم برای دریافت عکس و اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهد.

پرهیز از اعتماد بی‌جا: ارائه کردن اطلاعات شخصی مانند آدرس، شمارهٔ تلفن ثابت، اطلاعات حساب بانکی، شناسهٔ شبکه های اجتماعی و … معیاری برای اعتماد کردن به طرف مقابل نیست. چون ممکن است از اطلاعات شخص دیگری سوء استفاده شده باشد.

خرید پستی: در خرید پستی، شما قبل از اطمینان از صحت کالا، هزینه را پرداخت می‌کنید. این روش بدون خطر نیست و راگهی این روش را توصیه نمی‌کند.

مغایرت کالا با اطلاعات آگهی: در صورت مطابق‌ نبودن مشخصات کالا با مشخصات ذکر شده توسط فروشنده، کالا را بلافاصله برگشت دهید و نزد خود نگه ندارید.

نقش راگهی در معاملات:

راگهی هیچ سودی از معاملات نمی‌برد و مسئولیتی نیز در قبالشان ندارد.

در صورت مشاهدهٔ مورد مشکوک یا تخلف، از طریق «گزارش مشکل آگهی» و یا تماس با پشتیبانی راگهی ، ما را در جریان قرار دهید.

راگهی هیچ دخالتی در قیمت‌گذاری کالا و خدمات ندارد. قیمت‌ آگهی توسط آگهی‌دهنده مشخص می‌شود. در صورت مشاهده آگهی‌هایی با قیمت نامعقول، از طریق «گزارش مشکل آگهی» ما را در جریان قرار دهید.

راگهی از هویت آگهی‌دهندگان و آگهی‌بینندگان آگاه نمی‌باشد. بنابراین کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

در صورتی که مزاحمت یا مشکلی برای شما ایجاد شده است، راگهی همکاری‌های لازم را با مراجع قانونی انجام می‌دهد.

زنگ خطرها در معامله؛ بیشتر احتیاط کنید وقتی:

قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می رسد.

درخواست بیعانه قبل از دریافت کالا، به هر عنوانی توسط فروشنده پیشنهاد شود.

فروشنده اطلاعات شفاف و کاملی دربارهٔ کالا ارائه نمی‌کند.

در میانهٔ چت‌کردن در چت راگهی ، مخاطب درخواست می‌کند که مکالمه در سایر پیام‌رسان‌ها مانند تلگرام و واتس‌اپ و … ادامه پیدا کند.

طرف مقابل بدون دلیل منطقی درخواست معاملهٔ حضوری را رد کند.

طرف مقابل بدون دلیل منطقی اطلاعات شخصی یا حساب بانکی شما را می‌پرسد.

خریدار بخواهد بدون دیدن کالا، آن را با قیمت عالی بخرد.

آگهی‌دهنده خود را از فروشندگان معتبر و تأیید شده توسط سایت راگهی معرفی می‌کند.

مشکلی برایتان پیش آمده است؟

در صورت بروز هرگونه مشکل از سوی آگهی‌دهندگان یا آگهی‌بینندگان، از طریق «گزارش مشکل آگهی» یا تماس با پشتیبانی راگهی ، ما را در جریان قرار دهید.

منابعی که می‌توانند در صورت نیاز به پیگیری مشکلات یا استعلام کالا به شما کمک کنند:

۱- پلیس فتا :

http://www.cyberpolice.ir/

۲- استعلام خلافی خودرو:

http://estelam.rahvar120.ir/index.jsp?siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=2371666

۳- استعلام موبایل، تبلت و لپتاپ:

https://www.hamyab24.com/

۴- تصدیق اصالت اسناد و اوراق دفاتر اسناد رسمی:

http://confirm.ssaa.ir/

۵- پیگیری آخرین وضعیت استعلام الکترونیکی ملک:

http://inquirystatus.ssaa.ir/

۶- استعلام ثبت شرکت:

http://irsherkat.ssaa.ir/Design/SearchCompanyPublicInfo.aspx

گزارش تخلف

می‌خواهم یک آگهی را گزارش کنم

در پایین صفحه هر آگهی مطابق با تصویر زیر گزینه «گزارش مشکل آگهی» وجود دارد.

در صورت مشاهده هرگونه از مواردی که لیست آن در زیر آمده است، پس از انتخاب «گزارش مشکل آگهی» گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

 • محتوای آگهی نامناسب است.
 • اطلاعات آگهی گمراه‌کننده و یا دروغ است.
 • آگهی اسپم است و چندین بار پست شده است.
 • آگهی در دسته‌بندی نامربوط قرار گرفته است.
 • قیمت آگهی نامناسب است.
 • خدمات، کالا و یا ملک آگهی شده دیگر موجود نیست.
 • کالا یا خدمات ارائه شده مشمول «فهرست مصادیق محتوای مجرمانه» می‌شود.
 • دلایل دیگر (در این بخش می‌توانید دلیل خود را بصورت کامل برای ما بنویسید)

شما با گزارش آگهی مستقیما این موضوع را به تیم مدیریت محتوای راگهی منتقل می‌کنید.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/apitir/ragahi.com/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/apitir/ragahi.com/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110