رآگهی
رآگهی
سیستم هدایتگر (راهنمای) پارکینگ

توضیحات آگهی

افزایش و تردد بیش از حد خودروها ، تمایل استفاده از اتوموبیل شخصی، افزایش جمعیت و… ترافیک شدید در سطح شهر و پارکینگ ها را به وجود آورده است. در پارکینگ های طبقاتی و بزرگ پیدا کردن جای پارک خالی با وجود جای پارک های اشغال شده، و جست و جو در راستای پیدا کردن خودروی پارک شده بر ترافیک میافزاید که این ازدحام موجب بالا رفتن هزینه های پارکینگ میشود.
برای حل این مشکلات سیستمی هدایتگر باید در نظر گرفته شود که راننده بتواند از نمای دور با وجود خودروهای پارک شده جای پارک خالی را توسط علائم و راهنماها مشاهده کند. این راه حل به صورت چراغ های سبز و قرمزی در بالای محل پارک خودرو در نظر گرفته میشود که در حالت عادی که خودرویی در محل پارک، پارک نشده باشد به رنگ سبز و با پارک خودرو سنسور عمل کرده و چراغ به رنگ قرمز در می آید. تابلوهایی نیز طراحی شده اند که به راننده میتواند موقعیت های مکان های خالی را نیز نشان دهد.
این راه حل به این صورت مفید واقع میشود که راننده تابلوی راهنما و رنگ قرمز نشانگر سنسورهای جای پارک را روئیت کرده ، از ترددهای بیجا در مسیرهای ظرفیت تکمیل شده کاسته و ترافیک را به طرز چشمگیری کاهش میدهد.
مبحث دیگر در کاهش ترافیک های پارکینگ هایی با ظرفیت بالا جست و جوی خودروی پارک شده در صورت فراموش محل پارک خودرو میباشد، بدین صورت که سنسورهای راهنمایی مجهز به دوربین طراحی شده اند که علاوه بر قدرت تشخیص پر یا خالی بودن محل پارک،توانایی ثبت محل خودروی پارک شده تا سه محل پارک در جلوی دوربین و سه محل پارک در عقب دوربین را دارد.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

راگهی هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی

دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.