رآگهی
رآگهی
اتوماسیون بلیط الکترونیک شهربازی

توضیحات آگهی

صرف هزینه ی زیاد بابت تهیه و چاپ بلیط کاغذی، ازدحام باجه و از دست دادن مشتری بابت این معضل، گزارش گیری دستی که بسیار زمانبر و پر خطا میباشد، امکان تخلف و سواستفاده ی و …. بسیاری از مدیران شهربازی را به سمت سیستم فروش بلیط الکترونیک شهربازی سوق داده است.
مکانیزه کردن شهربازی بدین معنی است که در باجه های فروش بلیط به جای بلیط کاغذی کارت هوشمند به مشتری ارائه داده میشود که مشتری میتواند در همان باجه یا روی کیوسک های خودکار که نیازی به حضور اپراتور ندارند کارت شهربازی خود را بدون توجه به نوع بازی شارژ نماید. این کیوسک ها از نیروی انسانی سرعت بالاتری دارد و مشتری میتواند با نشان دادن کارت شهربازی خود به دستگاه و انتخاب میزان شارژ دلخواه خود، از طریق همان دستگاه که به درگاه بانکی متصل است، با کارت بانکی خود پرداخت کند .
این امر به این صورت مفید واقع میشود که پشیمانی از انتخاب نوع بازی، یا تعلل در تصمیم گیری که موجب ترافیک شدید در باجه های فروش میشود، موضوعیت نداشته و خود به خود حذف میشود. در ادامه پس از شارژ کردن کارت شهربازی، مشتری با در دست داشتن آن میتواند به دستگاهی که در نزدیکی بازی ها نصب میشود، مراجعه کند و با نشان دادن کارت شهربازی به دستگاه، مبلغ بازی از میزان اعتبار کارت شهربازی اش کم شده و بازی را شروع نماید.
این سیستم نیز بدین صورت برای مدیران حائز اهمیت است که میتواند سطح دسترسی اپراتور ها را کاهش داده و مدیریت تسلط بیشتری در امور مالی و کنترل عملکرد اپراتور دارد. همچنین مدیر مجموعه میتواند گزارشات را به صورت امار و ارقام و یا حتی نموداری بر اساس تاریخ، کم کارکرد یا پرکارکرد بودن دستگاه و اپراتور و … به دست آورد.
از امکانات دیگر سیستم اتوماسیون شهربازی تعریف گروه های مختلف در نرم افزار مدیریت شهربازی و اعمال تخفیف بر گروه های دلخواه است.
همانطور که توضیح داده شد اتوماسیون کردن سیستم ها علاوه بر کاهش اتلاف وقت و هزینه و نیروی انسانی و در نتیجه کاهش حقوق پرداختنی و تخلفات انسانی، مدیریت را آسان و اشتباهات در امور اداره ی سازمان یا مرکز را به شدت کاهش میدهد.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

راگهی هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.
گزارش مشکل آگهی

دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.