رآگهی
رآگهی

به طور کلی ثبت آگهی در سایت راگهی رایگان است به جز در بخش استخدام که دارای کارمزد به مبلغ دو هزار تومان می باشد.

هر فرد با هر شماره مبایل می تواند به صورت رایگان حداکثر سه آگهی غیرتکراری در سایت راگهی قرار دهد. در صورتی که تمایل به معرفی و تبلیغ تعداد زیادی از محصولات و یا خدمات خود را دارید می توانید از پلن های نقره ای یا طلایی استفاده نمایید.
در پلن طلایی کاربر می تواند حداکثر 20 آگهی و در پلن نقره ای حداکثر 10 آگهی فعال به صورت هم زمان در سایت راگهی داشته باشد. مدت استفاده از این پلن ها 30 روز می باشد.

کاربران محترم همچنین می توانند با پرداخت مبلغ سه هزار تومان به مدت 10 روز آگهی خود را بالاتر از دیگر آگهی ها قرار داده و از افزایش چشمگیر بازدید بهره مند شوند.

آن دسته از کاربران که قصد معرفی وب سایت کاری و استفاده از لوگو شرکت خود را دارند، می توانند با پرداخت مبلغ 10 هزار تومان آدرس وب سایت و لوگو خود را در متن و تصویر آگهی به نمایش بگذارند و علاوه بر آن آگهی آن ها به مدت 30 روز با برچسب ویژه در سایت راگهی در معرض دید قرار خواهد گرفت.

 

تعرفه تبلیغات در بنرهای ثابت راگهی

بنرهای ثابت که در صفحه اصلی مکان A مانند شکل روبرو قرار میگیرند.

سی روزه : 3500000 (سه میلیون و پانصد هزار تومان)

بنرهای ثابت که در صفحه اصلی مکان B مانند شکل روبرو قرار میگیرند.

سی روزه : 6000000 (شش میلیون تومان)

بنرهای ثابت که در تمامی صفحات داخلی مکان C مانند شکل روبرو قرار میگیرند.

هفت روزه : 50000 (پنجاه هزار تومان)

سی روزه : 150000 (صد و پنجاه هزار تومان)

 

بنرهای ثابت که در تمامی صفحات داخلی مکان D مانند شکل روبرو قرار میگیرند.

هفت روزه : 70000 (هفتاد هزار تومان)

سی روزه : 200000 (دویست هزار تومان)

برای ثبت سفارش یا مشاوره در زمینه نمایش آگهی کسب و کار خود می‌توانید از شماره تماس پشتیبانی: 88044615-021 و یا ایمیل info@ragahi استفاده کنید.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/apitir/ragahi.com/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/apitir/ragahi.com/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110